הרשמה למעסיקים

שאלות ותשובות

אספנו בשבילכם כמה שאלות שחזרו על עצמם, כמובן שאם יש לכם עוד שאלה מוזמנים לשלוח לנו ונענה בהקדם.

מה יעזור לי להשתמש בשירותים שלכם?

המערכת שלנו תחסוך לך גם זמן וגם כסף. פרסמת מודעת דרושים עובדים? כנראה שתקבל הרבה טלפונים, במקום לזמן את כל המעומדים לראיון ולבזבז זמן יקר באפשרותך לשלוח דרך המערכת שלנו מבחן הערכה שמותאם אישית למשרה שאת/ה מחפש ותקבל חוות דעת מקצועית על המעומד ואת הפרטים שהנך מעוניין לדעת עליו. עכשיו תדע את מי לזמן לראיון העבודה ויותר מזה תדע מה היכולות שלו.

איך אני אדע שהמועמדים לא מרמים במבחן?

שאלה מצוינת! קיימות כמה דרכים לגלות אם העובד רימה במבחן, למשל לתת למעומד לעשות שוב את המבחן בבית העסק ולראות שהתוצאות זהות, אבל הנושא הזה פחות מדאיג אותנו כי רוב רובו של המבחן שואל שאלות לא של נכון או לא נכון אלא שאלות על אישיותו של המעומד.

מה הבעיה לגייס עובד לא טוב ולפטר אותו?

מחקרים הראו שגיוס עובד לא מתאים עולה לבעל העסק בין 2-3 משכורות שפשוט נזרקות לפח, בעסק קטן עובדים מסוימים אף יכולים לגרום לקריסת העסק.

כמה זה עולה?

מחירה של חבילת הבסיס מתחילה ב 69 ₪ לחודש בהרשמה לשנה, זה שווה ערך לשעתיים עבודה בשכר מינימום. ממליצים להסתכל בחבילות הנוספות שאנו מציעים.

איזה עסקים משתמשים בהערכת עובדים?

רוב העסקים הגדולים בארץ ובעולם משתמשים בכלים של הערכת עובדים. חלקם אף מקימות מחלקות שלמות לגיוס עובדים.

איך אני בוחר את התכונות המתאימות ביותר במעומד שאני מחפש?

אנו ממליצים לשבת, למזוג כוס מים, לקחת עט ודף (אפשר גם טלפון) ולתאר את העובד/ת האידילי/ת לעסק שלכם, מה התכונות והיכולות שהכי חשוב לכם שיהיה במעומד/ת הרלוונטי שיתאים בדיוק למשרה שאתם מחפשים. הכנתם רשימה? מעולה! סמנו את התכונות החשובות בתהליך בניית המבחן.

יש לכם שאלה שלא מופיעה כאן?

תרגישו חופשי לשאול כל שאלה ונחזור אליכם בהקדם עם תשובה :)    באיזה נושא הפניה?